Szukaj na tym blogu

2

Flesztival 2005

czwartek, lutego 10, 2005Kolejna, druga już edycja Flesztivalu odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2005r. w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Od organizatorów:
"Organizacja studencka SPS oraz Instytut Społecznej Psychologii Informatyki i Komunikacji - SPIK, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej poraz drugi zapraszają na Festiwal Animacji i Grafiki Komputerowej – FLESZTIVAL.

Co to takiego? Jedyne TAAAKIE zjawisko w Polsce. Nasz pomysł na wypromowanie młodych twórców animacji i grafiki komputerowej, na pokazanie całkiem jeszcze młodej, nowej sztuki.
Chcemy zaprezentować firmom prace młodych, zdolnych ludzi; przedstawić szerokiej publiczności nieznanych jeszcze artystów i ich projekty.

Jeśli masz się czym pochwalić, robisz fajne animacje lub grafiki komputerowe – weź udział w konkursie.
Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są nowe trendy i możliwości w sztuce komputerowej – przyjdź i zobacz. Już my ci pokażemy. "

Serdecznie polecam. Wiem, co mówię, bo byłem na pierwszym Flesztivalu. Ciekawe pomysły młodych twórców, możliwość spotkania i wysłuchania gwiazd polskiej animacji. Konkurs w kilku kategoriach, głosuje publiczność. Na pewno brak nudy.

2 Responses to "Flesztival 2005"

unixlinux Says:

Enjoyable blog. Pleasse vidit my gnu linux blog.

Gordon Says:

Hello, your blog is informative. I have a linux server related website, please visit and hope that it is helpful to you