czwartek, października 11, 2007

Edukacja warszawska 2.0

We wtorek biorę udział w konferencji "Edukacja warszawska 2.0" z wystąpieniem "Edukacja przyszłości? Świadomość, aktywność, wymiana, współpraca". Konferencja jest kolejnym wydarzeniem organizowanym w ramach projektu "Kultura 2.0".

Ogromnie dziękuję organizatorom za zaproszenie, a zainteresowanych zapraszam serdecznie.

Creative Commons License
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz