Szukaj na tym blogu

3

pomóż mi zgromadzić literaturę do pracy doktorskiej

czwartek, stycznia 25, 2007

Jeśli ktokolwiek z czytelników chciałby zasugerować mi lekturę, zniechęcić do czytania jakiejś książki, zrezenzować pozycję, jaką zamierzam przeczytać, wypożyczyć mi książkę, która jest mi potrzebna, a do której nie mam dostępu lub wypożyczyć ode mnie książkę, zapraszam na stronę (dr?) GDS. Gromadzę tam literaturę do przygotowywanego doktoratu. Krótkie info ze strony:

"Strona, którą odwiedzacie ma być pomocą przy pisaniu pracy doktorskiej. W tej chwili ma służyć jako zbiór pozycji książkowych, które przydadzą się przy pisaniu pracy. Osoby odwiedzające proszę o wsparcie- modyfikujcie strony dodając nowe pozycje, tworząc opisy (najlepiej wraz ze spisami treści) do poszczególnych książek, piszcie, czego z poniższej listy czytać nie warto i dlaczego. I jeszcze jedno- chętnie podzielę się z Wami moimi książkami, mogę je wypożyczać osobom zainteresowanym, o ile sami zechcecie podzielić się ze mną ciekawymi publikacjami. Współpraca poprzez sieć nie musi oznaczać ograniczeń jedynie do wspólnego tworzenia wiki.

W spisie bibliografii pogrubiono tytuły, które posiadam lub mam możliwość dysponowania nimi. Niektóre pozycje oznaczyłem tekstem "mogę wypożyczyć". Będę się jednak starał trzymać reguły niewypożyczania więcej niż dwóch książek jednocześnie jednej osobie, na okres nie dłuższy niż miesiąc, jednocześnie wypożyczając nie więcej niż dziesięć książek z mojej biblioteczki. Zainteresowanych proszę o kontakt prywatny (info w dziale "kontakt"). Mile widziane propozycje wymiany książek (oczywiście na czas lektury), chętnie wypożyczę coś od Was".

Jeśli pomysł jest wg Was idiotyczny, dajcie znać w komentarzu.

Tag:
Creative Commons License
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 2.5 Polska.

3 Responses to "pomóż mi zgromadzić literaturę do pracy doktorskiej"

Unknown Says:

próbowałem się zarejestrować ale codrzuciło kod weryfikujący,. Spróbuje innym razem. by the way, lista ksiażek imponująca. pozdrawiam

Unknown Says:

cdn. oczywiście pomysł całkiem trafniony

GDS Says:

Dzięki wielkie za pozytywny oddźwięk. Powinno działać edytowanie anonimowe. Ale sprawdzę na dniach co z tą rejestracją.