Szukaj na tym blogu

2

o mikronacjach w "op.cit" 39 (2/2008)

środa, września 10, 2008

W najnowszym numerze antropologicznego pisma "op.cit" ukazał się mój tekst "Remiksy (nie)realnego socjalizmu", który jest kosmetycznie zmienioną wersją wyróżnionego w konkursie SWPS i "Kultury Popularnej"- "Remiksy (nie)realnego socjalizmu. Wirtualne państwo jako edukacyjna przetwórnia rzeczywistości". Zachęcam do lektury, nie tylko mojego wytworu, ale całego numeru, który jest mocno "okołointernetowy".

Oprócz ciekawych tekstów tematycznie nawiązujących do sieci, można również przeczytać wypowiedzi znanych w światku blogowo- internetowym m.in. Mirosława Filiciaka, Marty Klimowicz, a także moją na temat sensowności prowadzenia badań w "wirtualnym terenie" (i czy "wirtualny teren" to faktycznie teren).

Tyle autoreklamy i lansu. Jak skończę pisać to, co piszę, żeby otworzyć to, co powinienem otwierać, zabiorę się za cykliczne, chociaż niekoniecznie częste, wpisy na HIPERbLOGU.

A wszystkim znajomym, którzy startują w walce, życzę powodzenia. Bo jak nie WY, to ja już nie wiem kto (pozostałych uprasza się o wybaczenie szyfrowania ;p ).

Creative Commons License
Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

2 Responses to "o mikronacjach w "op.cit" 39 (2/2008)"

Unknown Says:

ta cykliczność na hiperblogu ciut kuleje ;) hejże do roboty :)

Piotr Kowzan Says:

oczy się rwą po czytania, ręce się rwą do pisania...

tylko mikrostabilizacji trzeba hehehe ...jutro wyniki :) Dzięki za trzymanie kciuków! Wiemy jak utrudnia to pracę z komputerem i pracę w ogóle :))